SIKÇA SORULAN SORULAR underline

Nonstop Zula Espor Merkezi İstanbul’un kalbi Taksim’de İstiklal Caddesi’nde, Demirören İstikal B3 Katı’nda yer alıyor. Taksim Meydanı’ndan Tünel yönüne doğru yürüyerek 10 dakikada AVM girişine ulaşabilirsiniz.
Zula Süper Lig ve diğer özel turnuvalar hariç Nonstop’a girişler ücretsizdir. Özel etkinliklerin giriş ücretleri ile ilgili bilgiyi Zula ve Nonstop sosyal medya hesaplarını takip ederek ya da web sitesindeki etkinlik duyuru detaylarından öğrenebilirsiniz.
Cumartesi ve Pazar günleri 11.00 – 18.00 saatleri arasında açığız.
Nonstop’a girişte bir yaş sınırı bulunmuyor. 12 yaşından küçük misafirlerimiz velileri ile Nonstop’a giriş yapabilirler.
Oyun alanında yer alan 22 adet Excalibur oyun bilgisayarı tüm misafirlerimizin kullanımına açık. Bunun yanı sıra Zula VR, Düşenleri Zula’la Kinect oyunu, Zula Moji ve Hafıza oyunu gibi farklı cihazlarda Zula deneyiminizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.
Tüm Zula Rekabet Ligi ve Zula Süper Lig takımlarının kullanımına açık olan Nonstop Antrenman Odaları için info@nonstopzula.com adresinden veya Nonstop Zula Espor Merkezi kayıt masasından randevu alabilirsiniz.
Nonstop’ta düzenlenen bireysel turnuvaların kayıtları etkinlik gününde kayıt masasından alınmaktadır. Turnuva saatleri ve detaylar için her etkinlik özelinde sosyal medya hesaplarımızı ve web sitemizi takip etmeyi unutmayın.

E-BÜLTENE KAYIT OL underline

İLETİŞİM underline

Türkiye
İstiklal Caddesi Demirören İstiklal AVM B3 Katı
Beyoğlu İSTANBUL
E: info@nonstopzula.com